Győzelem és jótékonyság (képgalériával)2017. december 4. (hétfő) 19:00 - Sportnews/6357_0_300.jpgParádés győzelmet aratott a hétvégén az ÓAM-Ózdi KC. Szakál György együttese a Békés Drén együttesét fogadta a Marosi István Városi Sportcsarnokban.

A mieink az első percekben magukhoz ragadták a kezdeményezést és bátor, határozott játékuknak köszönhetően kétgólos előnnyel vonulhattak a szünetre.

A mérkőzés félidejében került sor az ÓAM-Ózdi KC jótékonysági „Dobj egy macit” akciójára. A duda megszólalását követően több tucat plüssjáték repült a nézőtérről a pályára. Ezeket az ajándékokat a klub vezetősége a város óvodásainak fogja eljuttatni.

A második játékrész úgy folytatódott, ahogy az első véget ért. A békésiek bár egyenlíteni is tudtak, a hazaiak mindig a lehető legjobbkor találtak be a hálóba. A vendégek edzője elmondta, hogy egyáltalán nem valósult meg a pályán az, amit a játékosaitól kért, és azért is nyerhettek az ózdiak, mert az elejétől fogva jobban akarták a győzelmet. A végeredmény ÓAM-Ózdi KC – Békés Drén KC 27-25. A csapat a szezon utolsó előtti meccsét szombaton Debrecenben vívja.