Fényes érmek (képgalériával)2019. szeptember 17. (kedd) 19:00 - Sportnews/8522_0_300.jpgIsmét fényes érmekkel a nyakukban tértek haza az ózdi futók hétvégén.

Fábián Norbert a Második Szigetszentmártoni Futónapon állt rajtvonalhoz, ahol először megtréfálták a helyi fiatalembert, ugyanis a szervezők a meghirdetettel ellentétben hat perccel hamarabb rajtoltatták a mezőnyt, de az ózdi lánglovagot ez sem állította meg, 44 perc alatt teljesítette a tíz és fél kilométeres, négyszáz méter szintemelkedéssel megtűzdelt pályát. Így értelmet nyert az utolsókból lesznek az elsők mondás, hiszen bár később indult, de korosztályában a dobogó legfelső fokára állhatott fel, míg abszolútban második lett.

Tiszakeszin a 9. Keszi Maratonon állt rajtvonalhoz a 21 kilométeres versenyszámban az Ózdi Teknőc Futó Clubot képviselve Molnár Csaba, aki 1 óra 22 perc alatt ért célba. Több mint öt perces előnyre tett szert, így maga mögött hagyta a teljes mezőnyt. Teljesítménye aranyat ért. Tulipán Attila 42 kilométeren tette próbára felkészültségét, és első helyen ért célba a rendkívüli távon.

Képek forrása: facebook