Száznyolc kilométer2019. október 8. (kedd) 19:00 - Sportnews/8603_0_300.jpgDobogós helyen végzett Ihász Veronika a Vadlán Ultra Trail elnevezésű terepfutóversenyen. A résztvevők egyéniben és csapatban is kipróbálhatták felkészültségüket, 50 és 108 kilométeren is.

A megmérettetést a Keszthelyi-hegységben rendezték, ahol az ózdi lány természetesen a hosszabb távot választotta, amelynek útvonala több kilátót és várat is érintett. A terep mintegy 3000 méteres szintemelkedést tartalmazott. A rajt Cserszegtomajon volt szombaton reggel hat órakor és ide is kellett visszaérkezniük a versenyzőknek. Veronika 13 óra 51 perc alatt teljesítette az embert próbáló távot, ezzel az eredménnyel a női mezőny harmadik helyén ért célba.

Kép forrása: facebook