Összetett első (képgalériával)2020. február 10. (hétfő) 19:00 - Sportnews/8992_0_300.jpgJól szerepelt Ihász Veronika a IV. Tárkányi Hegyifutó versenysorozaton. A három állomásból álló megmérettetést az Egri Spartacus Tájékozódási Futó Sportegyesület szervezte, ahol több távon állhattak rajthoz a résztvevők. A pálya mintegy 5 kilométeres volt, amely közel 300 méter szintemelkedést tartalmazott.

Az Ózdi Teknőc Futó Club kiválósága a két körös megmérettetést választotta decemberben, januárban és februárban is. A kijelölt távot kategóriájában az első alkalommal az első helyen zárta, a második állomáson második lett, míg a tegnap rendezett záró fordulón szintén maga mögé utasított mindenkit. Az ózdi lány remekül helyt állt és a legjobb idejét sikerült hoznia, 48 perc alatt ért célba vasárnap. Végül az összesített eredménylista első helyét foglalhatta el.

Képek forrása: facebook