
Csecsemőgondozó verseny – Bejutottak az országos döntőben az újtéris lányok
Kiemelkedő sikert értek el az Újváros Téri Általános Iskola tanulói a Magyar Vöröskereszt által szervezett 29. Országos Csecsemő- és Kisdedgondozó Verseny vármegyei fordulóján. A „Babysisters” csapat első helyezést szerzett gyermek kategóriában, így ők képviselhetik vármegyénket az országos döntőben. A megmérettetést május 11-én rendezték a Miskolci Egyetem Ferenczi Sándor Egészségügyi Technikumban. A versenyen gyermek és ifjúsági […]








