
Három héttel ezelőtt még csak félig állt a kamionmosó épülete, a villanyoszlopok a földön feküdtek, a portaépületnek pedig nyoma sem volt. Azóta azonban látványos előrelépés történt a kamionparkoló építésénél. Ma már az aszfaltozás is megkezdődött. A finisher terítette az első réteget a bejáratnál, amelyet a munkások kézi erővel igazítottak el, majd úthengerrel tömörítettek azt. A területen már csak a kopóréteg elkészítése van hátra. Közben a szociális épületben is a befejező munkálatok zajlanak. A vizesblokkok kialakítása folyamatban van, a mosdók és a WC-k már megérkeztek, a klímaberendezéseket pedig felszerelték. A kamionmosó épülete és a porta is kezd végleges formát ölteni.
„Elkészült magának a mosónak az épülete, meg lett rendelve a mosóberendezés, ki lettek választva a színei, épül a portaépület, úgyhogy lényegében az utolsó simítások vannak. Tereprendezés van még hátra, és az előbb említett dolgoknak a felépítése, a beszerelése. Bízunk benne, hogy egy hónapon belül most már el fog készülni, és csak a munkálatok teljes elvégzése után lehet majd átadni a buszfordulót a forgalomnak” – nyilatkozta Janiczak Dávid, polgármester.








