
A SUP-ot is kipróbálhatták – Az evezés volt a Kondi Napok negyedik állomása
Újdonságként a SUP-ot is kipróbálhatták résztvevők. Az evezéssel ismerkedhettek a próbázók a Kondi Napok negyedik állomásán. A szervezők vasárnap délelőtt tíztől délig a Hangonyi-tónál várták azokat, akik szerették volna ezt a próbát is teljesíteni. Az Ózdi Teknőc Diák- és Szabadidősport Egyesület tagjainak célja, hogy megszerettessék a vízi sportokat is az érdeklődőkkel. Egy taktikai megbeszélés után […]