Ózd Város hivatalos cimere
idősek napja

idősek napja

Ma délelőtt a Bolyky Tamás úti Idősek Klubjában a szépkorúakat ünnepelték.

Az idősek napját ünnepelték a Bolyky Tamás úti Idősek Klubjában

Alkalomhoz illő, ünnepi dekorációval díszített teremben gyűltek össze a Bolyky Tamás úti Idősek Klubjának tagjai, hogy közösen köszöntsék egymást az idősek napja alkalmából. A rendezvényt dr. Olexa Renáta egységvezető nyitotta meg. A klub életében fontos szerepet töltenek be a közös programok. A vezetőség mindig nagy hangsúlyt fektetet arra, hogy méltó módon ünnepeljék meg a szépkorúakat. […]

Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.