Ózd Város hivatalos cimere
jószolgálat

jószolgálat

Három helyi vállalkozó tartott kerekasztal beszélgetést a SZIKSZI-ben.

„SZIKSZI-s szívvel a szakmáért” – Inspiráló vállalkozók beszélgettek a diákokkal

Különleges programon vehettek részt a Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium diákjai. Egy pályázat keretében három helyi vállalkozó ült asztalhoz, hogy személyes tapasztalataikat osszák meg a fiatalokkal és megértessék velük, hogy kitartással és hittel bármi elérhető. „Tavalyi évben nyertünk egy olyan pályázatot, amelyben szakmákat, illetve jószolgálati tevékenységeket kapcsolhatunk össze, és ennek a hatásait vizsgálhatjuk, mérhetjük […]

A Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium épülete.

Több mint 2 millió forintot nyert a SZIKSZI

A SZIKSZI-s diákok még decemberben lepték meg a Bulcsú úti idősek otthonának lakóit egy fél órás kis műsorral, ahol a Mennyből az angyal, az Ó, szép fenyő, a Halleluja és Aranyosi Ervin Mi lenne, ha a karácsony… című verse is elhangzott. Az intézmény vezetősége tavaly novemberben talált rá erre a Szívvel-lélekkel szakmát! pályázatra, ami nagymértékben […]

Jószolgálati tevékenység a Gábor Áronban.

Jószolgálati tevékenység a Gábor Áronban

Hajszárító zaja, olló csattogása a Gábor Áron fodrász tanműhelyében. Az oktatási intézmény ismét bebizonyította elkötelezettségét a közösség szolgálata iránt. Az igazgató elmondta, hogy fontos számukra, hogy a mindennapokban is segítséget nyújtsanak a rászorulóknak. „December hónapban a szakképzés által felvállalt jószolgálati tevékenységet iskolánk továbbfolytatja, egyrészt december hónap elején már voltunk Sajónémetiben, ahol végzős kereskedő tanulók ajándékokat vittek […]

Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.