Ózd Város hivatalos cimere
láng

láng

Janiczak Dávid és Szőke Gábor meggyújtja a koszorún az utolsó gyertyát.

A szeretet lángja

Vasárnap este ismét rengetegen gyűltek össze a Városház téren, hogy jelen legyenek a negyedik gyertya meggyújtásán. Először Janiczak Dávid polgármester szólt a megjelentekhez. Városunk első embere a gyertyák lángjához hasonlította az emberi kedvességet és szeretetet. Úgy fogalmazott, a gyertya nem akarja elűzni a sötétséget, nem akar küzdeni ellene. Pusztán csak ég, ragyog, mégis megteremti környezetében […]

Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.