Ózd Város hivatalos cimere
remény

remény

Csák László a terület képviselője fiával és Tóth Melinda Anna evangélikus lelkésszel lobbantották fel a remény gyertyáját a város adventi koszorúján.

A remény lángja is fellobbant a város adventi koszorúján

A színpadi műsort követően a második adventi gyertya meggyújtására is sokan maradtak, ami a reményt szimbolizálja. Arra emlékeztet minket, hogy az angyal hírül adta Máriának és Józsefnek azt az örömhírt, hogy ők nevelhetik fel Isten Fiát, Jézust. Ez a láng így jelképezi a reményteli várakozást is. Ez alkalommal Csák László területi képviselő mondott ünnepi beszédet. […]

Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.