Ózd Város hivatalos cimere
Hírek » Város » Divat, szépségápolás, stílus – Nőklub indult a Csendes Kávézóban
Telt házzal debütált a Nőklub.

Divat, szépségápolás, stílus – Nőklub indult a Csendes Kávézóban

Olvasási idő: perc

Telt házzal debütált a Csendes Kávézó Nőklubja. A színpadon kozmetikumokkal teli asztal, kiállított ruhadarabok és táskák várták az érdeklődőket. Az esemény megálmodója Bóta Beáta Rita, akiben már korábban megfogalmazódott, hogy jó lenne szervezni egy olyan könnyed, vidám programot, amely kifejezetten a hölgyeknek szól.

A vendégek három előadást hallgathattak meg. Elsőként Kovács Edina nőiesség és stílus mentor lépett színpadra. Beszélt többek között a női körök kialakulásáról és fontosságáról, valamint az önazonosságról is. Ezt követően a tavaszi divatrendekről esett szó.

„Megérkezett hozzánk a tavasz és ezzel lecseréljük a téli ruhadarabjainkat. Előkerülnek a szekrényből a színesebbnél színesebb ruhadarabok. A tavasz összes színe, a púdertől kezdve a sötétkéken át, a menta, a sárgák, az összes szín divatszín lesz idén” – mondta Barta Henriett, a Mánia Mayo Chix üzletvezetője.

Az est utolsó témája a tavaszi arcápolás volt. Ferkel Kati kozmetikus számos tanáccsal ellátta a hallgatóságot. A vendégek szemügyre vették a kiállított termékeket is.

„Nagyon örültem neki, hogy Bea létrehozott egy ilyen eseményt. Nagyon nagy szükség volt erre, hogy a nőknek legyen énidő. Ezt az énidőt, ezt itt Bea megteremtette. Az én felkérésem az az volt, hogy a munkámról, a kozmetikáról, a Baborról, a márkáról beszéljek, illetve a bőr tavaszi megújulásáról” – nyilatkozta Ferkel Kati, kozmetikus.

A nagy sikerre való tekintettel a rendezvény folytatódik. A tervek szerint minden hónapban lesz legalább egy Nőklub, így érdemes figyelemmel követni a kávézó közösségi oldalát.

Legfrissebbek

Szennai helyszín

Egytálétel-program, segítség a rászorulóknak

Megkezdődött az igények felmérése az induló egytálétel-programhoz Ózdon. Hódoscsépányon az óvoda melletti épületben várták tegnap azokat, akik személyesen szerették volna leadni jelentkezésüket a szolgáltatásra. Itt is és Táblában is közel…
Read more
A kamionmosó épülete már célegyenesben.

Célegyenesben a kamionparkoló kialakítása

Három héttel ezelőtt még csak félig állt a kamionmosó épülete, a villanyoszlopok a földön feküdtek, a portaépületnek pedig nyoma sem volt. Azóta azonban látványos előrelépés történt a kamionparkoló építésénél. Ma…
Read more
Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.