Ózd Város hivatalos cimere
Hírek » Város » Fehér szegfű a nőknek
Csák László és Kiss Sándor virágot ad egy padon ülő hölgynek.

Fehér szegfű a nőknek

Olvasási idő: perc

Fehér szegfűvel köszöntötték a hölgyeket nőnap alkalmából az Ózdiakért és Ózdért Egyesület tagjai. A férfiak a Városház térre vonultak ki, hogy meglepjék a nőket. Ez a nap a női egyenjogúságról szól, amelyet 1917 óta minden évben megtartanak világszerte. Ezt az ENSZ is a világnapok között tartja számon. Ma mindenkinek egy-egy szál fehér szegfűt adtak az egyesület férfi tagjai. A hölgyeknek láthatóan jól esett a gesztus, ugyanis mosolyogva fogadták el a virágot.

Legfrissebbek

Szennai helyszín

Egytálétel-program, segítség a rászorulóknak

Megkezdődött az igények felmérése az induló egytálétel-programhoz Ózdon. Hódoscsépányon az óvoda melletti épületben várták tegnap azokat, akik személyesen szerették volna leadni jelentkezésüket a szolgáltatásra. Itt is és Táblában is közel…
Read more
A kamionmosó épülete már célegyenesben.

Célegyenesben a kamionparkoló kialakítása

Három héttel ezelőtt még csak félig állt a kamionmosó épülete, a villanyoszlopok a földön feküdtek, a portaépületnek pedig nyoma sem volt. Azóta azonban látványos előrelépés történt a kamionparkoló építésénél. Ma…
Read more
Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.