Ózd Város hivatalos cimere
Hírek » Város » Harmadik emeleti ablakból esett ki egy fiatal férfi
Mentőhelikopter érkezett a sérültért.

Harmadik emeleti ablakból esett ki egy fiatal férfi

Olvasási idő: perc

A harmadik emeltről eshetett ki egy fiatalember a Bolyki főúton ma délután. Információink szerint túlélte a zuhanást. Az eset helyszínen több járókelő is megállt. A súlyos végtag sérüléseket szenvedett fiatalhoz a helyi mentősöket riasztották, akik stabilizálták az állapotát. Majd mentőhelikopterrel a Miskolci Megyei Kórházba szállították.

Legfrissebbek

Szennai helyszín

Egytálétel-program, segítség a rászorulóknak

Megkezdődött az igények felmérése az induló egytálétel-programhoz Ózdon. Hódoscsépányon az óvoda melletti épületben várták tegnap azokat, akik személyesen szerették volna leadni jelentkezésüket a szolgáltatásra. Itt is és Táblában is közel…
Read more
A kamionmosó épülete már célegyenesben.

Célegyenesben a kamionparkoló kialakítása

Három héttel ezelőtt még csak félig állt a kamionmosó épülete, a villanyoszlopok a földön feküdtek, a portaépületnek pedig nyoma sem volt. Azóta azonban látványos előrelépés történt a kamionparkoló építésénél. Ma…
Read more
Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.