
Mindkét irányból behajtani tilos táblákat helyeztek ki a tónál – Csak a megszabott reggeli és esti időszakban közlekedhetnek az autósok
Mindkét irányból behajtani tilos és a hozzátartozó kiegészítő táblát szereltek fel az Ózdi Horgásztó félszigethez közel eső részére ma délelőtt az Ózdi Városüzemeltető Intézmény munkatársai a polgármester segítségével. Ezentúl csak a megjelölt időszakban hajthatnak be és ki az autósok a területre. Emellett behajtásgátlókat is telepítettek a járdára. „A tó körüli fejlesztéseknek köszönhetően megnövekedett a lakossági […]








