
Nyílt napot szerveztek hétvégén az Ózdi Állategészségügyi Telepen
A kutyák egészsége a megfelelő táplálkozásban és a rendszeres mozgásban rejlik. Bizonyára fontosnak tartották ezeket az ismérveket az Ózdi Állategészségügyi Telepen dolgozók, amikor meghirdették a nyílt napot, melyen a kutyabarátoknak lehetőségük nyílt egy kiadós sétára kedvenceikkel. „Hála Istennek nagyon eredményesre sikerült ez a mai napunk, hiszen a 64-65 kutyánkból mindenki ki tudott menni sétálni. A […]