
Az Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola diákjai nyerték a Foci Suli Kupát – 56 ponttal törtek az élre
Vanczák Attila és Budai Tamás az ózdi diáksportélet labdarúgó eseményeinek szervezői nyújtották át ma reggel a vándor Foci Suli Kupát és egy oklevelet az Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola igazgatójának. Keresztes Istvánné méltatta a sportsikert. Szinte az összes tanuló részt vett a díjátadón, amelyet az udvaron tartottak. Az idei tanévben a térségi iskolai sportban, a […]








