Ózd Város hivatalos cimere
évadzáró

évadzáró

A gyerekek egy helyre pakolják a labdákat.

Kétszázötven ovis focizott – Évadzáró Bozsik-program a stadionban

Kétszázötven gyerek lepte el a stadion egyik pályáját ma délelőtt. Ózdi és vidéki óvodások is érkeztek a Magyar Labdarúgó Szövetség Grassroots Bozsik Intézményi programjának évadzáró foglalkozására. A fiatalok színes pólókat öltöttek és nagy lelkesedéssel követték a nevelők utasításait. Játékos formában ismerkedtek a labdarúgás alapjaival. A program több mint tíz éves múltra tekint vissza. „Az Intézményi […]

Probléma bejelentése az oldallal kapcsolatban: honlap@ozd.hu

Állampolgári bejelentés: problemak@ozd.hu
Az oldalt tervezte és kivitelezte: Máté István

Copyright © 2026 Ózd Város Önkormányzata. Minden jog fenntartva.