
Virágzó domboldal – Levendulaszüretre várták az ózdiakat a Győzelem úti kertészetbe
A tűző napsütés és a kánikula sem tántorította el a levendulaszedőket az ÓVI Szedd magad akciójától, amelyet már évek óta megtartanak. Tegnap és ma délután ugyanis 2 és 6 óra között várták a Győzelem úti kertészetben azokat, akik egy kis illatot szerettek volna csempészni otthonaikba. A látogatók a helyszínen kapható aratótáskába szedhették a virágokat az […]


