
Az őszi szezon utolsó mérkőzése. – Győzelemmel zárta az évet az ÓAM-Ózdi KC csapata.
Szombaton este a Marosi István Városi Sportcsarnokban 350 néző előtt kezdődött meg a kézilabda mérkőzés. A negyvennyolcadik másodpercben meg is érkezett az első hazai gól, egy büntetőlövésből Bárdos Máté talált bele a hálóba. Az ÓAM-Ózdi KC játékosai percről percre újabb gólokkal zörgették meg az ellenfél hálóját. A Szalézi-Kolorcity Kazincbarcika csapata ugyan próbált a hazaiak nyomába […]








