
Dedikált kézilabda a kórháznak – Adomány egy jó ügyért
Vendégeket fogadott irodájában dr. Bélteczki János, az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház főigazgatója. A Neutrik Hungary Kft. ügyvezetője Marton Zsolt és barátja, dr. Csetényi Zsolt érkezett az egészségügyi intézménybe, hogy átadják azt a dedikált kézilabdát, amelyet a Digitális Erőmű jótékonysági bálján vásárolt meg. A relikviát a Győri Audi ETO KC játékosai írták alá. A felajánlás […]








