
A világ élvonalában a magyar mentők – Ózdi mentősök is helytálltak a 29. Rally Rejvíz nemzetközi mentőversenyen Csehországban
Ózdi mentősök is helytálltak a májusban megrendezett 29. Rally Rejvíz nemzetközi mentőversenyen Csehországban. Az Országos Mentőszolgálat egri orvoscsapata 5. helyezést, a mezőkövesdi mentőtiszti csapat pedig 16. helyezést ért el. Utóbbi ötfős szakmai stábnak Pál Zsombor és Hajduk Zoltán is tagja volt. „És akkor megkérdeztük, hogy nincs még egy gép? És azt mondta az instruktor, hogy […]








