
Százan a nézők előtt – A symphoniások zárókoncertjétől zengett a II. János Pál Katolikus Általános Iskola aulája
Zárókoncertet tartottak ma délelőtt a II. János Pál Katolikus Általános Iskolában, a programon mintegy száz diák mutatta meg hangszeres tudását. Az intézmény több éve együttműködik a Symphonia Alapfokú Művészeti Iskolával, így a növendékeknek idén is egész évben volt lehetőségük készülni az év végi fellépésre. Öt tanár készítette fel őket a tanév során. „Ebben a világban, […]








