
A probléma nem új keletű, de azért bosszantó – „Lába kél” a muskátliknak
Az Olvasó egyik ablakából emelték le a virágokat az épületre kihelyezett kamerafelvételek szerint. Két alak jelent meg, akik először eltűntek a képről, majd újra megjelentek az utcafronton, szatyrukban jól látható volt, hogy a muskátlikkal távoztak. A 102 éves műemlékvédelem alatt álló épületre minden évben nagy gondot fordítanak, hogy belül és kívül is tetszetős képet mutasson. […]








