
Fokozott rendőri jelenlétre kell számítani Ózdon is a húsvéti hosszú hétvégén
Fokozott rendőri jelenlétre kell számítani Ózdon is a húsvéti ünnepek alatt. Ma kora délután a vasútállomással szemben intették ki az autósokat a forgalomból a helyi egyenruhások. Nagypéntektől húsvéthétfőig sokan mennek kirándulni, vagy látogatnak haza, megnövekszik a gépjárműforgalom, ezért is van szükség fokozottabb rendőri jelenlétre. A hatóság a zéró tolerancia elve alapján az ittas és bódult […]








