Két helyszínen végez nagy felületű burkolatjavítást Ózdon a Magyar Közút
Város
2022. nov. 3.

Két helyszínen végez nagy felületű burkolatjavítást Ózdon a Magyar Közút

Aszfaltoznak városunkban a Magyar Közút szakemberei. A 25-ös főút kétszáz méteres szakasza, valamint a Szabó Lőrinc utca és József Attila út kereszteződése is megújul.

Nagy felületű burkolatjavításokat végeznek városunkban a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szakemberei. A munkálatok már tegnap elkezdődtek a 25-ös főúton. Először az útcsatlakozásokat marták fel a dolgozók, ma pedig az érintett szakasz egyik oldalát aszfaltozták le mintegy kétszáz méter hosszban. Holnap folytatják az útjavítást a másik oldalon is. Az erre közlekedők kis torlódásra is számíthatnak, hiszen a forgalom csak félpályán, jelzőlámpás irányítás mellett haladhat. Emellett a Szabó Lőrinc utca és József Attila út csomópontját is előkészítették, itt 177 négyzetméter felület kapott új burkolatot. A két munka során összesen 220 tonna aszfaltot dolgoznak be a területekbe. Ezeket leszámítva idén még egyéb helyeken is kátyúznak majd a Magyar Közút Nonprofit Zrt. dolgozói.