
Ismét Szezonnyitó Autós-Motoros Találkozót tartott az East Side Team
Különleges fényezések, egyedi matricák és megközelítőleg 200 autós sorakozott fel szombaton az Ózd Városi Strandfürdő területén. Az East Side Team Szezonnyitó Autós-Motoros Találkozójára idén is számos jármű érkezett a városból és a környező településekről, de akadtak résztvevők Miskolcról, Jászberényből, sőt a felvidéki Rimaszombatból is. „Rimaszombatból jöttünk, a múlt évben is kint voltunk, nagyon megtetszett, úgyhogy […]








