
Továbbjutott az ÓAM-Ózdi KC
Feketében a DVTK, pirosban az ÓAM-Ózdi KC lépett pályára tegnap este a Marosi István Városi Sportcsarnokban. A Magyar Kupa második fordulóját vívták. A vendégek a bajnokságban egy osztállyal feljebb, NB I/B-ben küzdenek, így a mieink nagyon készültek a találkozóra. Az első találatot a DVTK szerezte, majd elkezdtek egy előnyt felépíteni. A mieink nem hagyták magukat, […]








