
Természet tükrében
Vegyes technika, színes, természethez kapcsolódó festmények. Bóta Erzsébet az Ózdi Képzőművészeti Egyesület tagja. Már tizenkét éve fest. Képeiből a Civil Házban nyílt kiállítás. „Körülbelül százat biztos, hogy elajándékoztam, de lehet, hogy többet. Annyit tudtam felírni. Azok már nem kerültek be a kiállításba. Ami megmaradt, azokból a festményekből és a barátaimnak ajándékozott festmények kölcsönkéréséből adódott a […]








