
Ponty és amúr – Horgászversenyt szervezett az Ózdi Sporthorgász Egyesület a Hangonyi-tónál
Szombaton tíz órakor rajtolt el a horgászverseny a Hangonyi-tó partján. Az All-in elnevezésű baráti horgászkupát már harmadik alkalommal szervezik meg. Erre a mostani megmérettetésre 9 csapat nevezett be. A rutinos versenyzők sátrakkal, napernyőkkel készültek, de voltak olyanok is, akik lakókocsit is hoztak magukkal, hogy a tűző nap elől árnyékos helyre tudjanak behúzódni. Két szektorban zajlott […]








