
Szívvel mentettek, sikerrel versenyeztek – Pál Zsombor az Ózdi Mentőállomás mentőtisztje is megmérettette magát Csehországban
Ózdi mentődolgozó is képviselte a Magyar Mentőszolgálatot a 28. Rallye Rejvíz nemzetközi mentőversenyen Csehországban. Pál Zsombor az Ózdi Mentőállomás mentőtisztje először vett részt ilyen megmérettetésen. Idén többek között egri és mezőkövesdi mentősökkel kiegészülve alkottak csapatokat. A rendezvényre több mint tíz országból érkeztek szakemberek, hogy összemérjék felkészültségüket. Voltak versenyzők például Japánból, Kanadából és az Egyesült Királyságból […]








