
Nyílt tárlatvezetés keretében is megtekinthető az Ózdi Képzőművészeti Egyesület harminc éves jubileumi kiállítása
A II. János Pál Katolikus Általános Iskola negyedik osztályos tanulói látogattak el az Olvasóba, hogy megtekintsék a Ózdi Képzőművészeti Egyesület harminc éves jubileumi kiállítását. A tárlaton Demes Ferenc László képző és iparművész vezette végig a fiatalokat. Részletesen mesélt nekik a festményekről, térplasztikákról, valamint arról is, hogyan születik meg egy-egy mű, milyen technikák, gondolatok és érzések […]








